خانهپایپینگلوب پمپ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
لوب پمپ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

لوب پمپ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

از 3 تا 720 متر مکعب در ثانیه با متریال های استیل 316، برای مواد خورنده و اسیدی 304 وگاها برای مواد غذایی و بهداشتی 376 استفاده می شود.

از لوب پمپ های شرکت آفاق جهت انتقال سیال های داغ همچون قیر و روغن داغ از فولادهای MO40 به همراه CK و همچنین انتقال مواد اشتعال زا و آتشنشانی ها از فولادهایی مانند فسفر و برنز استفاده می شود.

از مزیت پمپ های لوب سپاهان می توان به کاهش دور و افزایش حجم پاکت های لوب که در مواد غلیظ با دور کمتر از 200 و مواد رقیق تا ظرف 400 دور در دقیقه می باشد، اشاره کرد. از طرفی به سبب کاهش دور در این پمپ ها، کاهش مصرف انرژی و تعمیرات و افزایش طول عمر قطعات را به همراه دارد.

شرکت آفاق پمپ سپاهان پس از سال ها تلاش موفق به ایجاد تغییراتی در راستای ارتقا پمپ های لوب خصوصا در دور پایین و سایزهای بزرگتر که نیاز به دبی بالاتری داشتند، شده است و محصولات خود را با قیمت پایین تری نسبت به دیگر پمپ هایی که در بازار ایران وجود دارند، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

شرکت آفاق پمپ سپاهان انقلابی عظیم در صنعت سیالات اعم از غلیظ، غذایی، ویسکوزیته، دوغاب، اسیدی و شوینده و اشتعال زا به وجود آورده است.

از مزایای متمایز کننده لوب پمپ های شرکت آفاق پمپ سپاهان می توان به  کاهش دور و میزان انتقال آن ها در ظرفیت های بالا اشاره کرد.

این شرکت در تولید پمپ ها هیچ محدودیتی ندارد که این امر موجب عدم تاثیرگذاری در غلظت و مولکول های سیال مورد انتقال می باشد.

ویژگی های لوب پمپ های سپاهان

عدم محدودیت در نوع سیال

عدم محدودیت در پایین بودن دور در دقیقه یا کاهش دور

عدم محدودیت در میزان انتقال در سطح بالا

عدم محدودیت در فشار و اتمسفر ( تا 60 بار فشار)

برچسب‌ها:

مقالات مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای نشانه‌گذاری شده‌ با * ضروری می‌باشد.